Videa, jejichž zhlédnutí má smysl

Líbilo by se vám sledovat opravdu smysluplná videa, která mají přidanou hodnotu? Žádný algoritmus, který znáte z Youtube a podobných platforem, ale pouze taková videa, která chcete skutečně sledovat. To je Dailymotion, tedy platforma, která vznikla ve Francii roku 2005. Za dobu své existence dosáhla velkého obsahu videí, která je možné stahovat. Jistě se ptáte, jak je to možné, neboť portál jako takový nenabízí přímou možnost stažení. Naštěstí pro vás však existuje video downloader Dailymotion, který je velmi jednoduchý – stačí překopírovat odkaz do speciálního nástroje.

Dailymotion as your daily website

Download video MP4 Dailymotion is really easy. The only thing you need to know is the link for your desired video. Then you just copy the link to the download tool. How you can see, there is no space for making a mistake. Actually, this is the fastest Dailymotion downloader, because you don’t need any extra application, which could download video you want to watch.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit