Stahovat na Flickr je jednodušší, než si myslíte

Existuje mnoho různých portálů, kde lze sdílet fotografie. Jedním z těch neznámějších je Flickr, který se stal oblíbený zejména díky své spolehlivost, přehlednosti a dopadu na veřejnost. Možná se ptáte, dá se nějakým způsobem stahovat z tohoto webu? Ano, je to možné, a to pomocí speciálního nástroje. Díky tomu lze stahovat přesně to, co se vám na portálu Flickr bude líbit. Stačí proto jenom okopírovat odkaz a vložit jej do speciálního nástroje. Je to jednoduché a rychlé, co víc si tedy přát?

Download photos and images to offline use

Flickr downloader is great option for every person who wants to download some pictures for future usage. Just copy the link of original picture, paste it to the downloader, and then your offline picture from Flickr is on the world!

Enjoy millions of different pictures, which is stored on the Flickr website. Now even in offline mode thanks to downloader.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit