Mnozí z nás klidně dnes a denně brouzdají na internetu. Internet se stal fenoménem naší moderní doby, a proto je tu celá řada jeho uživatelů, kteří bez něj třeba nedají už ani ránu. A není divu, protože by se dalo možná i jenom s trochou nadsázky říci, že se tam dá najít prakticky cokoliv. A každý z nás si tam tedy přijde na své.

Někdo na internetu pracuje, někdo se tam pídí po informacích, a někdo se tam třeba i jenom baví. A pokud se baví, pak třeba i sledováním videí, která na tuto síť někdo jiný umístil.

Jsou weby, na kterých najdeme třeba i jenom jedno jediné uložené video, jsou tu ale i ty, na nichž se to videi jenom hemží, a jsou i weby, u nichž o videa vysloveně jde. To je různé. Ale každopádně se takové materiály těší zájmu veřejnosti. Mnozí z uživatelů internetu si tato prohlížejí třeba i každou chvíli. Zavítají na jimi zvolenou stránku, vyberou si, co si chtějí pustit, a pak už se jenom dívají. Což některým z uživatelů internetu stačí.

Jenže pro mnohé z nás je to už přece jenom málo. Některé z nás už neuspokojuje jenom možnost sledovat vybraná videa v době, kdy jsme připojeni k internetu. Kdekdo už by si taková cizí videa chtěl i stáhnout, aby si je pak mohl pouštět i ve chvílích, kdy není online. Což pochopitelně bez takového stažení nejde, protože chybí-li nám zrovna připojení na internet, pak se k tomu, co je na internetu, nedostaneme.

Ale jak si stáhnout taková videa do svých zařízení? Jak to zařídit, abychom to, co nám někdo nabízí na síti, měli i přímo ve svém počítači?

Není to zase až tak jednoduché. Videa se neuloží do naší výpočetní techniky tak jednoduše jako dejme tomu obrázky nebo texty. Ale není to ani nijak složité. Protože máme-li vhodný online video a audio downloader, můžeme tento použít a s jeho pomocí si zvolené video snadno stáhnout. A pak už nejsme při jeho sledování na internetu vůbec závislí.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit