Když je něco společné, může to dobře sloužit mnoha lidem. Ale vždy to může mít i nedostatky, které třeba někomu nevyhovují, ba které se mu možná dokonce ani nelíbí. A proto je často kdekomu daleko příjemnější mít něco jenom pro sebe, něco, co se nemusí s nikým sdílet a co se dá využít kdykoliv a jakkoliv.

Platí to pro ledacos. A věřte tomu nebo ne, je tomu tak i u videí zveřejněných na internetu. I ta si může kdykoliv někdo rozkliknout, otevřít a přes internet zhlížet. A byť to může fungovat skvěle, jakkoliv jde vlastně o společné sdílení tohoto prakticky s kýmkoliv, kdo se přes internet dostane až k témuž videu, nemusí to být a není dokonalé.

V čem tkví problémy pouštění si videí přímo na internetu? To se dá vlastně docela snadno domyslet. Předně tu může vadit, že člověk uvidí video jedině tehdy, když se tento připojí k internetu, a pak logicky i to, že se takové video může dříve či později ze sítě ztratit, když si jeho majitel usmyslí ho vymazat nebo když tak třeba učiní cenzor za něj, případně když někde dojde k nějaké poruše.

A co mají dělat ti, kteří si chtějí nějaké video ze stránek jako TikTok, Twitter, Facebook, Twitch, Break Video, IMDB, Flickr, Youtube atd. prohlížet kdykoliv a kdekoliv, kteří ale nechtějí žádná omezení?

Ti by měli ve vlastním zájmu využít náležitý downloader, umožňující stáhnout si a uložit videa z výše zmíněných stránek stejně jako z některých zde neuvedených zdrojů. Protože to je jediná cesta, jak se dá video stáhnout a pak ho mít k dispozici kdykoliv a kdekoliv. A obzvláště výhodná je taková možnost v případech, kdy si člověk najde příslušný downloader pro určitou platformu na šikovném portálu, kde je volba toho správného nástroje hračkou.

Jakmile se podobná možnost stahování využije, může mít člověk oblíbené video k dispozici kdykoliv. Nemusí už ani na internet, aby ho zase viděl.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit