Určitě už jste někdy viděli na internetu nějaká videa. A není vyloučené, že vás přinejmenším některé z nich zaujalo natolik, že jste se k němu vraceli či dosud vracíte i opakovaně. Pokud jste tedy zrovna připojeni k internetu a pokud je takový výtvor stále ještě k nalezení, protože kdyby tomu tak nebylo, jednoduše už se k takovému videu nedostanete. Nebude jak.

Tak už tomu prostě u internetových videí je. Jsou uložena na určitých webových stránkách a my ostatní uživatelé, kteří je chceme vidět, se tam prostě musíme proklikat. A doufat, že nám to tam autor takového žádoucího videa nechá vyvěšené a že to neodstraní ani nikdo jiný.

Jenže co když se s tím přece jenom nechceme smířit? Co když nemíníme akceptovat, že jednoho dne už takové video nenajdeme, a do té doby se nechceme smiřovat s tím, že ho uvidíme jedině tehdy, když jsme online?

Pak tu naštěstí není nic definitivně ztracené. Máme-li totiž k dispozici vhodný online video a audio downloader, můžeme tento využít a s jeho pomocí si takové své oblíbené video stáhnout a uložit do svého vlastního zařízení.

Pokud tuto možnost využijeme, můžeme mít lecjaké video tam, kde ho chceme mít, jistě. A můžeme se pak k němu dostat kdykoliv, i v situaci, kdy nejsme právě připojeni k internetu. A nemusíme se ani bát toho, že jednou ono originální video někdo odstraní a nám zbydou jenom vzpomínky. Jež takové dílko samozřejmě nenahradí.

Když hledáte takový downloader, uděláte pochopitelně nejlépe, když vsadíte na portál, na kterém se podobných nástrojů nabízí celá řada. Protože tady najdete to potřebné rychle a jednoduše. A navrch dokonce i zadarmo.

Ti, kteří zvládli nalezení a využívání downloaderů, tak mají před ostatními uživateli internetu nespornou výhodu. Nikdy nepřijdou o taková videa, o která nechtějí přijít. A to jim lze pochopitelně jedině závidět. Je to lepší, než se shánět někde mimo domov po připojení k internetu či doufat, že se nám neukáže jenom ‚Stránka nenalezena‘.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit