Napadlo vás už někdy, že byste chtěli mít některé video, které jste zahlédli kdesi na internetu, k dispozici i tehdy, když zrovna na netu nejste? Chtěli byste ho mít k dispozici třeba i tehdy, když se nemáte čas nebo z nejrůznějších důvodů ani nemůžete připojit, respektive chtěli byste ho mít napořád, i poté, co ho jeho autor nebo někdo jiný z internetu odstraní?

Žádný problém. Kupte si videokameru, sedněte si s ní před monitor, ono video na internetu spusťte a nahrajte si ho.

To ale udělejte jenom v případě, že jste zoufale neznalí této problematiky a nevíte, jak jinak byste takové video do svého zařízení dostali a uložili ho tak, aby bylo dostupné i offline. Protože je to jednak zbytečně zdlouhavé a složité, a navíc obvykle nestojí výsledek za to, protože je taková nahrávka roztřesená a jinak nekvalitní.

Jenže jak jinak si takové video z internetu stáhnout?

Přece s využitím patřičného downloaderu. Který je dostupný pro kdejakou podobnou nabídku.

A jak ten pravý downloader objevit? Rozumné je navštívit https://stahujvidea.cz/, a to proto, že na tomto portálu nalezneme downloadery pro stahování rozmanitých videí skutečně jednoduše.

Tento portál každého uživatele lehce navede tam, kam je třeba, a pak už není žádným problémem stahovat si videa z takových zdrojů, jako jsou třeba Youtube, Facebook, Instagram, Tiktok, Twitter, Twitch, Pinterest, 9gag, Bandcamp, Blogger, Break, Buzzfeed, Dailymotion, Douyin, Espn, Flickr, Imdb, Imgur, Izlesene, Kwai, Likee, Liveleak, Mashable, Odnoklassniki, Reddit, Soundcloud, Tumblr a další. A když to není žádný problém, je pochopitelné, že se to hodí. A to každému, kdo nechce jen sledovat videa, která mu právě internet nabízí.

Díky této možnosti se nikdo nemusí při sledování veřejně dostupných videí omezovat. Stažení je tu hračkou a pak už se může dívat každý kdykoliv na cokoliv.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit