Když si chce člověk prohlédnout nějaké video na internetu, obvykle si počíná docela banálně. Prostě klikne na odkaz a dívá se. Ovšem je nasnadě, že zatímco i tento způsob má svůj význam a přichází leckomu vhod, není to zase až tak úplně dokonalé. Člověk si sice prohlédne to, co se mu nabízí, ale co víc? Víc vlastně už nic. Nanejvýš si tak může ještě někam uložit patřičný odkaz, aby takové video znovu našel i v budoucnu, pokud ho pochopitelně z tohoto umístění autoři či správci webu neodstraní.

Ovšem to je přece jenom už pouze pro ty, kdo nejsou dostatečně na výši, respektive pro ty, kdo jsou ze staré školy a jednají tak prostě ze setrvačnosti.

Moderní lidé už stahují videa z internetu docela běžně, a to daleko modernějším způsobem. Tedy tak, aby si tato na internetu nejenom prohlédli, ale také si mohli populární videa uložit a následně si je prohlížet i offline.

Kdykoliv se někomu zalíbí nějaké to video dejme tomu na Youtube, TikToku, Twitteru, Facebooku, Twitchi, Break Videu, IMDB, Flickru anebo 9Gagu, lze využít online video downloader, který je k dispozici takřka u všech platforem, jež se někde na internetu vyskytují. A k tomuto účelu skvěle poslouží třeba i tento portál, přesměrovávající své návštěvníky na nástroje zvané Media Video downloader.

Je to tu náramně jednoduché. Stačí najít video, které má být staženo, a poté, co se jeho odkaz zkopíruje do downloaderu, je celé stahování během okamžiku v pořádku a dokonale ukončeno. A to ať už je ono video stahováno odkudkoliv, z jakéhokoliv webu podobného těm výše zmíněným.

Je to jednoduché a zvládne to tak každý. A každý může stáhnout video nebo audio nahrávku a uložit si to na jindy. A pak už se nikdo nemusí přihlašovat na internet, když si chce nějaké takové video či audio pustit znovu.

Je to docela praktický a užitečný pomocník, nemyslíte?

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit