Když se chceme na internetu bavit, můžeme zde využít nepřebernou škálu nejrůznějších možností, jak učinit. Je tu kdeco, co může lidi nějak zaujmout, a je jenom na každém z nás, aby našel přesně to pravé, co, co odpovídá jeho momentálnímu rozpoložení a nátuře.

Každý si tu něco najde. A tím něčím jsou v případě mnoha uživatelů internetu pochopitelně i videa. Stačí se na internetu porozhlédnout, a hned se můžeme přesvědčit, že jich je tu víc než dost. A jsou natolik různorodá, že si mezi nimi snad každý vybere to své.

Když pak najdeme na síti video, které nás z nějakého důvodu zaujme, můžeme si ho tu po připojení se na internet a vyhledání příslušné internetové stránky přehrát. Třeba jednou, třeba i několikrát za sebou. A když si pamatujeme odkaz a jsme online, můžeme se k takovému videu vracet klidně kdykoliv. Dokud tam tedy toto je, dokud ho někdo z jakéhokoliv důvodu neodstraní.

Ovšem čím více si nějaké video oblíbíme a čím častěji bychom se k němu chtěli vracet, tím nedokonalejší právě zmíněný postup je. Protože hledání stále téže stránky zdržuje, jsme tu odkázáni na své připojení k internetu a závisí i na poskytovateli takového videa, jak dlouho ho na internetu vyvěšené nechá. A tak se někdy stane, že si chceme své oblíbené video pustit, jenže ono už tam zkrátka není. A nám nezbývá než rezignovat.

A pokud se nechceme smířit s tím, že jednoho dne už takové video nenajdeme nebo si ho nepustíme, protože jsme právě off-line? Pak si ho pochopitelně musíme stáhnout do vlastního zařízení. Jenom tak totiž máme jistotu, že nám takové video zůstane zachováno a že si ho pustíme kdykoliv, nezávisle na internetu.

Ale jak si takové video stáhnout? Jak ho dostat ze sítě do svého počítače?

K tomu je potřeba využít vhodný online video či audio downloader. A pokud chceme tento bezplatně využít, můžeme. Protože existuje portál, který nám to umožní. A díky kterému už nám nebude žádné video nedostupné.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit