Internet je naplněn vším možným. A je jenom na jeho uživatelích, co z toho zde publikovaného tito preferují, co využívají a k jakým účelům. Někdo tu tedy sbírá informace, někdo tu hledá to, co ho zajímá, někdo je tu pracovně a jiný pro změnu za zábavou. A zejména ti, kteří se tu baví, často využívají i nejrůznější na internetu publikované videomateriály. A pochopitelně mají tito z čeho vybírat, protože sem umísťuje videa kdekdo a je tu hodně na výběr. Tolik, že si každý lehce přijde na své, ať už jsou jeho preference jakékoliv.

Jenže v souvislosti s internetovými videi je tu i něco, co mnohé z uživatelů internetu právě netěší. A tím je skutečnost, že jsou taková videa umístěná na určitých webech, a ten, kdo je chce vidět, tak musí na ony weby zavítávat.

Kdykoliv chce někdo vidět video, které si oblíbil, potřebuje vyhledat stránku, na které toto je, a tam si ho přehrát. A to je ještě ta lepší varianta; protože nejednou člověk na takovou internetovou stránku přijde a zjistí, že už tam ono video není. Inu, jeho autor nebo třeba cenzor už ho stáhnul… A pak už se dá jenom vzpomínat.

Ale takové nepříjemnosti nebo smůlu mají vlastně jenom ti z nás, kteří doposud neznají online video a audio downloadery. Tedy nástroje umožňující lidem stahování videí z nejrůznějších internetových zdrojů.

S těmito nástroji, jež se zde dokonce nabízejí zdarma, si lze mnohá objevená a z jakéhokoliv důvodu oblíbená videa klidně pohodlně stáhnout do svých počítačů. A jakmile se něco takového stáhne, má člověk své jisté. Uvidí své oblíbené video kdykoliv. I když právě není na internetu, i když už ono video z internetu zmizelo.

A to je přece dobrá zpráva, že? Vědět, že chceme-li si své oblíbené video pustit, můžeme. Že toto máme kdykoliv k dispozici. Což bychom jinak nikdy neměli jisté a kvůli čemuž bychom jinak museli často dlouho hledat, kde ono video na internetu je.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit