Někdo říká, že největším objevem v historii lidstva bylo štěpení atomu, jiní zase upřednostňují vynalezení písma. Internet pravděpodobně nebyl tím nejdůležitějším lidským objevem ani vynálezem, ale rozhodně patří mezi ty nejdůležitější. A to hlavně v minulém a tomto století. Vždyť díky celosvětové síti můžeme komunikovat mezi kontinenty v přítomném čase a často za buďto směšné poplatky, nebo dokonce zcela zadarmo. Není tedy divu, že s rozvojem internetu a exponenciálním růstem jeho uživatelů také začalo přibývat obsahu. A čím byl internet masivnější, levnější a rychlejší, tím více dat se do něj dalo nahrát. A jde to samozřejmě i zpětně. A to jak v případě textů, tak i obrázků a pochopitelně i videí.

Hlavně o videa je docela masivní zájem, jelikož se ho na internetu nachází opravdu velké množství filmů ve slušné kvalitě. Řeč však není pouze o hollywoodských bijácích, ale i o různých dokumentech, herních či domácích videí. Zkrátka filmových souborů, které se nejčastěji nacházejí na serverech typu Youtube.

Program není potřeba

Pro valnou část uživatelů však nastává jeden palčivý problém. Často nejsou schopni dodívat se na celé video předtím, než je smazáno. Ano, i to se děje, a v poměrně hojné míře. To je samozřejmě problém, jelikož každý chce vědět, jak daný film, dokument, seriál či jakýkoliv jiný druh videa dopadl. Toto se dá řešit poměrně snadno, a sice stažením daného dokumentu. Pro profíky, kteří jsou na netu jako doma, to není žádný problém, ale v případě, že máte problémy i s hledáním věcí na Googlu, je pravděpodobné, že specializované stahovací programy nezvládnete jen tak ovládnout. To však není ani potřeba. Skrze portál stahujvidea.cz je to docela brnkačka.

Stačí jen zkopírovat odkaz

Vzhledem k tomu, že na stahujvidea.cz se nachází nástroje typu Media Video downloader, do kterého lze pouze překopírovat odkaz, kde se video nachází a pak už jen stahovat, nemusíte se stresovat, že to nezvládnete. Je to velice prosté a uživatelsky velice přívětivé prostředí.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit