Internet je úžasný vynález, určitě jeden u nejdůležitější v minulém století. Zprvu nebyl uživatelsky příliš přívětivý a moc věcí tam laici dělat nemohli, tedy pokud si vůbec mohli dovolit platit si připojení na něj. Doba ale pokročila a v současné době se může na internet přihlásit prakticky zadarmo každý. A to nejen v těch nejvyspělejších státech světa, ale v podstatě po celé planetě. Dokonce i jinak docela zaostalý africký kontinent je v podstatě celý on-line. Díky tomu je k dnešnímu dni obsahu na celosvětové síti opravdu přehršle. A není pouze psaný, případně ve formě obrázků, ale také je možné si pustit celou řadu parádních videí.

A tady může být zakopaný pes, jelikož videa často nejde stáhnout na disk nebo flashku. Mnoho serverů si svůj obsah chrání a nechtějí, aby se k nim dostal někdo jiný. Samozřejmě, že už existuje celá řada postupů, jak si stáhnout videa například z Youtube, ale v případě, že jste pouze občasný uživatel, nemusíte tyto postupy zcela pochopit či ovládnout. To by ale neměl být problém, jelikož je možné si uložit video třeba i skrze webové stránky stahujvidea.cz.

Pro laiky dokonalé prostředí

Profesionálové, kteří se každý den i večer noří do útrob virtuální sítě nemají problém stáhnout si cokoliv, často i nelegální obsah. Nasosat si tedy do počítače nějaké filmy z Youtube pro ně není žádný velký problém. A pro vás už být také nemusí, když navštívíte výše zmíněné stránky. Jsou velice přehledné, a i naprostý laik by se na nich měl celkem rychle zorientovat. Portál používá speciální nástroje jako jsou Media Video Downloader nebo Online Music Downloader. Z toho vyplívá, že stahovat lze tímto způsobem i zvukovou stopu.

Proč stahovat?

Otázkou tak zůstává, proč vůbec tato videa stahovat, když jsou uloženy na serveru, kde si je můžete kdykoliv přehrát? Odpověď je jednoduchá – nemusí tam být na věky a vy třeba můžete přijít o obsah, který vás zajímal, ale ještě jste si ho nestačili kompletně přehrát.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit