Videa mohou být leckdy zajímavá. Lidí, kteří si je rádi pouštějí, kteří je sledují třeba i opakovaně a nedají na ně dopustit, je mnoho, a každý si určitě vybere ten správný žánr a konkrétní video, tedy to, co mu nejlépe vyhovuje. Proti gustu žádný dyšputát, jak je už dávno známo z lidové moudrosti.

Jenže chce-li dnes někdo vidět nějaká cizí videa v dostatečném počtu a dostatečně široké nabídce variant, musí za nimi zamířit na internet. Jinde jich tolik totiž nikde nenajdeme.

Internet pak svojí nabídkou videí uspokojí skutečně každého. Jenže je tu smutnou pravdou, že chce-li někdo nějaké to internetové video vidět, musí být na internet připojený. Nemá-li takové spojení, není mu žádné video v onom virtuálním světě k ničemu, protože si ho neprohlédne ani tehdy, když je vystaven osobně klidně i kvalitnímu Wi-Fi signálu. Video vidí na internetu jenom ten, kdo najde dotyčnou stránku a tam si toto pustí.

Jenže jakmile se někdo takový od internetu odpojí, už se k oněm na internetu vyvěšeným prezentacím nedostane. A co když chce i potom ona videa někde zhlédnout nanovo?

Že to nejde? Věřte mi, že tak tomu není. Řešení se najde vždy, a tak si lidé mohou prohlížet nejedno video i tehdy, když na rozdíl od něj na internetu nejsou. Ovšem nikdo to nedokáže zvládnout pouhými lidskými silami. Každý k tomu potřebuje vhodný downloader. S jehož pomocí si videa z internetu docela jednoduše stáhne a uloží si je třeba tam, kde k nim bude mít přístup kdykoliv.

Ať už je zvolené video na stránkách jako třeba Youtube, TikTok, Twitter, Facebook, Twitch, Break Video, IMDB, Flickr a dalších, dá se tak učinit a dotyčný člověk má pak kdykoliv zvolený a stažený výtvor k dispozici. I kdyby mu spadl internet nebo z něj bylo dotyčné video smazáno.

A když člověk používá dokonalý portál, hravě si na něm najde nástroj, který potřebuje. A díky kterému to bez problémů svede.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit