Na internetu je zveřejněný velice různorodý obsah. A to proto, že je tu třeba uspokojit potřeby rovněž velice různorodých uživatelů této celosvětové sítě. Najdeme tu různé formy materiálů, které jsou pochopitelně i velice různě orientované. A nedílnou součástí obsahu internetu jsou i všemožná videa.

Zdá se mi velice nepravděpodobné, že byste ještě nikdy žádné video na internetu neviděli. Spíše se domnívám, že už jste jich viděli docela dost, a že jste se k některým z nich i opakovaně vraceli, nakolik vás tato zaujala. A možná se k některým z nich vracíte dodnes. Když po nich zatoužíte, přihlásíte se na internet, otevřete stránku, na níž je ono vaše oblíbené video publikované, pustíte si ho a díváte se.

Ale napadlo vás někdy, že není takové počínání vlastně dokonalé? Nenapadlo vás někdy zamyslet se nad tím, zda by se to nedalo nějak usnadnit? A třeba nejen usnadnit?

Jistě, výše zmíněný způsob sledování internetových videí funguje, ale má své mouchy. K tomu, aby to takto fungovalo, musíte mít v první řadě zajištěné připojení na internet. A nejen to. Musíte mít i trochu štěstí, protože není ojedinělým úkazem, že autoři či majitelé webů, případně pak i nějací ti cenzoři, někdy ona videa z internetu smažou. A pak už se tato pochopitelně nedají najít a pustit.

A jak si zajistit, aby vás něco takového nepotkalo? Abyste si mohli oblíbené video pustit kdykoliv bez ohledu na kohokoliv, a to třeba i off-line? I taková možnost tu je. Když má člověk k dispozici vhodný online video či audio downloader, může si s jeho pomocí své oblíbené video stáhnout z internetu do svého vlastního zařízení. A je logické, že je pak takové video dotyčnému k dispozici kdykoliv.

A kde takový downloader sehnat? Dá se využít třeba i portál, na kterém jsou k dispozici různé downloadery, a to dokonce i bezplatně. A když tu ta možnost je, proč ji nevyužít? Kdo si video stáhne, ten už neriskuje, že ho třeba nikdy více neuvidí.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit