Na internetu to chodí tak, že tam někdo něco uveřejní a tím to dá k dispozici všem ostatním, kteří to mohou odpovídajícím způsobem využít. Funguje to tak u všech materiálů, které se dají na internetu najít. A protože jde o výtvory různé, jsou i různé možnosti, jak tady s tím objeveným naložit.

Když my lidé najdeme na internetu dejme tomu nějaký dokument ve Wordu, můžeme a dokážeme si ho lehce uložit i do svého zařízení. S obrázky je tomu pak podobně. Ale co třeba videa? S těmi to už přece jenom zase až tak prosté není.

Videa si můžeme na internetu najít a pustit, v tom problém není. Jenže to znamená být na internet připojeni a vědět, kde se právě to nás zajímající video nalézá. A pokud jsme právě off-line nebo pokud nedokážeme stránku s populárním videem najít, případně už toto někdo odstranil, máme smůlu. V takovém případě si ono video nespustíme.

Tedy pokud nevyužijeme vhodný online video a audio downloader. Což je některý z pomocníků, umožňující nám si video, které jsme si z jakéhokoliv důvodu oblíbili, stáhnout do svého vlastního zařízení.

Když se takový downloader použije, můžeme si video z kteréhokoliv z podporovaných webů docela jednoduše stáhnout třeba do svého počítače. A jakmile tak učiníme, máme své jisté. Pak už si ono video můžeme pochopitelně pustit kdykoliv, i tehdy, když právě nejsme připojeni na internet, a nehrozí ani to, že bychom ho už nenašli, protože by ho někdo smazal nebo přemístil.

A proto jsou takové downloadery našimi velmi důležitými pomocníky, kteří se nám v nejednom případě hodí. A nejlepší na tom je pochopitelně to, že nám jsou tyto k dispozici bezplatně. A můžeme je tak využít, kdykoliv jenom chceme mít jistě k dispozici videa z YouTube, Soundcloudu, Bandcampu, Tiktoku, Facebooku, Redditu i mnoha jiných internetových zdrojů.

A co vy? Už nějaký downloader využíváte, nebo pořád ještě riskujete, že už svá oblíbená videa nikdy neuvidíte?

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit