Různí lidé vyhledávají na internetu různé věci, a pochopitelně s těmito následně nakládají tak, jak jim to je zapotřebí nebo jak jim to vyhovuje. Od toho tu také internet je, abychom my lidé využívali to, co se na něm dá najít, k těm účelům, ke kterým se nám to hodí.

Není se tedy co divit, že se na internetu pohybuje i spousta lidí sledujících zde zveřejněná videa. Má to logiku – někdo si sledováním videí krátí dlouhou chvíli, někdo se u těchto baví, někdo vzdělává… Možností, k nimž se dají internetová videa využít, je dost a dost.

Jak to funguje? V zásadě docela prostě. Člověk se připojí na internet, otevře si nějakou tu stránku, na které je zveřejněno video, které ho zajímá, jednoduše si ho kliknutím pustí a dívá se. A když si někdo takový časem vzpomene, že by se na už zhlédnuté video rád podíval znovu, učiní podobně, tedy znovu otevře onu stránku, znova na to video klikne a je to.

Ovšem pokud se někdo vrací k určitému videu opakovaně, není už tento postup zjevně dokonalý. Protože se takový člověk dostane k onomu výtvoru jedině tehdy, když je online. A to ještě jenom v nejlepším případě, protože vyloučené není ani to, že někdo ono video z internetu odstraní a pak už toto není k nalezení.

A jak si zajistit, abychom se mohli na svá oblíbená videa dívat vždy, když to chceme, a to klidně i bez připojení k internetu? Pochopitelně jedině tak, že si vybraná videa stáhneme do svého vlastního počítače. Což je dnes už naštěstí také možné. Ovšem možné to není automaticky. Je nutno mít k tomu vhodný downloader.

A kde takový online video a audio downloader sehnat, a kde ho mít k dispozici navíc i bezplatně? Naštěstí to není neřešitelná záležitost. Protože existuje portál, na kterém jsou k dispozici downloadery pro celou řadu zdrojů. A tak stačí jenom vybrat si ten pravý, video si s jeho pomocí stáhnout, a je to. Pak už můžeme své oblíbené video sledovat kdykoliv. I off-line.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit