Prohlížení si videí na internetu už je pro většinu z nás naprosto rutinní záležitostí. To umíme, a není vlastně vůbec udivující, že to umíme. Protože na tom přece nic není. Otevře se příslušná internetová stránka, na které je takové video umístěné, klikne se u něj na v podstatě unifikovaný symbol a už se stačí jenom dívat.

Jenže to má jednu pro někoho malou a pro někoho i zásadní nevýhodu. A tou je skutečnost, že takto můžeme postupovat jedině v případě, že jsme právě připojeni na internet a že se video, které chceme zhlédnout, na dané internetové stránce nachází. Protože kdykoliv se jeho autor rozhodne, že ho z oné stránky odstraní, nám toto nenávratně zmizí z dosahu, a nejsme-li právě online, může být sice takové video klidně i lehce dostupné, ale nemáme cestičku, po níž bychom se k němu dobrali.

A je pochopitelné, že si nejednou chceme něco prohlížet i tehdy, kdy nejsme na internetu. Jenže v takových chvílích můžeme využívat jenom to, co máme uložené ve svém vlastním zařízení, třeba počítači, tabletu, notebooku nebo mobilu. A takové cizí video internetového původu se nám sem samo od sebe nedostane. To bychom si museli napřed z internetu stáhnout.

A že byste si nějaké ty videomateriály rádi stáhli, jenže nevíte, jak na to, protože to není zase až tak jednoduché, jako si uložit třeba nějaký obrázek nebo odkaz? Nezoufejte si, že to neumíte, a tudíž zůstanete navždy odkázáni jenom na to, co je na síti vyvěšeno a k čemu se dostanete jenom ve chvílích, kdy jste online. Ono na takovém stahování si videí totiž vlastně nic není. To určitě zvládnete i vy. Existují totiž online video a audio downloadery, které vám se stažením videí z nejrůznějších internetových zdrojů pomohou. A to dokonce i zcela zdarma.

Pokud si vyberete zdroj, který je těmito pomocníky podporován, hravě si odtud stáhnete cokoliv, co vás tam zaujme. A můžete to sledovat kdykoliv a kdekoliv.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit