Internet toho nám lidem nabízí spoustu. A je jenom na nás, jak takové nabídky využijeme, co se nám hodí a co pro změnu mineme bez povšimnutí.

Mnohým z nás se třeba líbí videa, kterých se dá právě na internetu najít habaděj. Rádi si je vyhledáváme, rádi si je přehráváme, a to ať už se u těchto bavíme nebo jsou nám tato zdrojem ponaučení. A nejednou se k námi objeveným videím i vracíme, protože je nám to z jakéhokoliv důvodu potřeba. A co to znamená? Přece to, že když chceme nějaký takový výtvor zhlédnout, připojíme se na internet, najdeme web, na kterém takové pro nás žádoucí video je, klikneme a díváme se.

Ovšem zatímco je to v případě jednoho jediného zhlédnutí nějakého videa logicky vyhovující, není už to tak dokonalé v případech, kdy se chceme k nějakému takovému výtvoru vracet opakovaně, když si ho chceme pouštět nejednou v průběhu třeba i hodně dlouhé doby. Protože připojovat se a hledat třeba i celou věčnost jenom proto, abychom se na něco pár minut dívali, to není zrovna optimální. To zdržuje. A nejen že to zdržuje. Současně tu hrozí i to, že zapomeneme cestu, kterou se k onomu výtvoru dostat, nebo ho někdo z internetu odstraní, a tím pádem už to nikdy neuvidíme. Stejně jako neuvidíme žádné na internetu umístěné video, pokud jsme zrovna off-line.

A jak vyřešit tuto komplikaci? Co udělat, abychom si mohli svá oblíbená videa pouštět kdykoliv a bez ohledu na cokoliv?

Nejrozumnější je, když využijeme vhodný online video a audio downloader ke stažení si vybraného videa do svého vlastního zařízení. Protože video, které si u sebe uložíme, můžeme sledovat klidně kdykoliv a za jakýchkoliv podmínek.

A co je na této možnosti nejlepší? Přece to, že existuje i portál, na kterém jsou k dispozici různé downloadery pro různé zdroje, a to dokonce zdarma. Takže už nám vůbec nic nebrání v tom, abychom si stáhli to, oč nechceme přijít.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit