Na internetu se dá objevit celá řada nejrůznějších typů výtvorů. To není ničím neznámým, to zaručeně víte. A jak také víte, dá se s takovými výtvory také pracovat způsobem odpovídajícím jejich typu. A když si zmíníme jenom to zřejmě nejběžnější, pak určitě víte, že není problém si z internetu kdykoliv stáhnout a uložit různé Wordy, Excely či PowerPointy. To se prostě takový výtvor otevře, klikne se na ‚Uložit‘, respektive ‚Uložit jako…‘, a pak máme něco takového k dispozici i na svém vlastním zařízení. Což znamená, že se pak k tomuto můžeme vrátit, kdykoliv se nám zlíbí, i když jsme třeba zrovna off-line.

Ale jak už jste zřejmě také zaregistrovali, jsou i výtvory, u kterých to vůbec tak prosté není. Když si třeba najdeme na internetu nějaké video, můžeme si toto pustit online, ale nic víc. A to má přece jenom určité nedostatky – tak můžeme činit jedině tehdy, když jsme připojení na internet, a tehdy, když dokážeme najít internetovou stránku, na které to video je. A dokud tam je.

A když jsme off-line, odkaz jsme zapomněli a ani s pomocí internetového vyhledávače ho nenajdeme, dost možná i proto, že už mezitím někdo takové video odstranil? Pak už se na něj pochopitelně nepodíváme.

Jedinou jistotou, že takto nepřijdeme o svá oblíbená videa, tak je, že si je stáhneme a uložíme do vlastních zařízení, kde k nim budeme mít přístup kdykoliv, i bez připojení k internetu. Ale protože něco takového u videí není ani trochu snadné, je jisté, že potřebujeme pomoc, jíž se říká online video a audio downloadery. Což jsou pomocníci umožňující nám videa z různých webů stáhnout, uložit si je a pak už je mít k dispozici třeba i napořád.

A jak využít takovou možnost nejsnáze? Přece tak, že využijeme portál, na kterém jsou takové downloadery k dispozici, a to nejlépe zadarmo. A to je jak známo právě tady.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit