Prohlíželi jste si nějaká videa na internetu a u některého nebo některých jste zjistili, že jste si je určitě neprohlíželi naposled, že se k němu nebo k nim určitě ještě budete vracet? Vězte, že to není nic neobvyklého. Videa jsou tu různorodá a často zajímavá, a není divu, že když se člověku některé zalíbí, jen tak na něj nezapomene.

Ovšem co to znamená pro běžného s fungováním internetu nepříliš obeznámeného člověka? Logicky to, že si dotyčný někam uloží odkaz na takové video, na který pak klikne, kdykoliv si to chce znovu přehrát. A v ještě horším případě takový člověk spoléhá na to, že mu ono video pomůže najít internetový vyhledávač, a ani onen odkaz si nikam neuloží.

Někdo takový si pak své oblíbené video může pustit, kdykoliv je online. Ovšem logicky ho docela komplikovaně hledá, a když má smůlu, třeba ho už taky nenajde. Někdy se v záplavě toho, co je na internetu publikováno, ztratí, někdy už také nenajde to hledané proto, že to bylo mezitím odstraněno nebo přemístěno.

Tak to prostě chodí. A nechce-li se s tím někdo z uživatelů smířit? Pak se s tím ani smiřovat nemusí. Protože existuje řešení, jež nás uživatele internetu podobných rizik zbaví. Když chceme mít nějaké své oblíbené video z internetu k dispozici snadno a kdykoliv, klidně i tehdy, když jsme off-line, stačí nám přece si takové video k sobě stáhnout. Prostě si takové video uložíme do svého zařízení, a pak už je jenom na nás, kdy nám toto bude k dispozici.

Ale stahování videí není tak snadné jako stahování a ukládání dejme tomu obrázků, dokumentů nebo podobných prezentací. To se jen tak samo od sebe nepodaří, k tomu je třeba využít vhodný downloader.

Ale zároveň to není ani nic složitého, protože existuje i portál, kde najdeme vhodný online video a audio downloader snadno a dokonce zdarma. A když tuto možnost využijeme, můžeme si zajistit, že uvidíme své oblíbené video, kdykoliv jenom chceme.

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit