12. 6. 2023

Aby videa nemizela

Určitě i vy už jste někdy narazili na internetu na nějaké video a neodolali jste pokušení a pustili jste si ho. A pravděpodobně to nebylo jenom v ojedinělém případě, pravděpodobně jste si takových výtvorů pustili více. A nelze vám to mít v žádném případě za zlé. Protože videa jsou tu pro lidi, a kdybychom si jich nevšímali, nebyli bychom až tak úplně normální.

Je určitě aspoň několik videí, která jste už viděli. A možná je jich i celá dlouhá řada. A zatímco jste některá zhlédli jenom jedinkrát a třeba jste je ani nedokoukali do konce, protože vás přestala v jejich průběhu bavit, je možná i nejedno podobné dílo, ke kterému se rádi vracíte opakovaně. A je docela jedno, proč je tomu tak. Zkrátka se vám ono video líbí, a když tedy máte chuť, třeba zamíříte neomylně na stránku, o které víte, že se tam toto nachází.

Ale co se v takové chvíli také může stát? Může dojít i k tomu, že si dotyčnou stránku neotevřete, protože už tam tato není. Nebo tam taková stránka sice stále je, ale ono oblíbené video zmizelo z jejího obsahu. A pak můžete být skleslí nebo se naopak můžete třeba i čertit. Ale nic z toho nepomůže. Jakmile už takové populární video na internetu není, prostě ho nenajdete. A v mnoha případech už ho nikdy neuvidíte.

Ale když toužíte po tom, aby k takové situaci nedošlo, můžete jí zabránit. A to tím, že si najdete patřičný downloader a s jeho pomocí si vámi oblíbené video z internetu stáhnete. Jakmile to totiž uděláte, můžete si ono video uložit tam, kam je vám to libo. A pak se na něj můžete dívat kdykoliv, třeba i bez potřeby přístupu k internetu.

A protože by mohlo být hledání toho pravého downloaderu hodně zdlouhavé, je dobře, že existuje i portál, na kterém jsou významné downloadery shromážděné. Protože tady každý lehce najde ten pravý a stáhne si to video, které ho zaujalo. A může ho pak vídat klidně až do své smrti.