Aby videa nemizela

Fast and free all in one video downloader

26. 5. 2023

Aby videa nemizela

Jak všichni dobře víme, obsah internetu nepřetržitě vzniká a zase zaniká. Záleží na autorech, na majitelích internetových stránek a třeba i na cenzorech, co se tu kdy objeví a jak dlouho to tu vydrží.

Někdy je tato skutečnost pozitivní. Už i tak je přece na internetu tolik různého materiálu, že ho lidé nejen nestíhají sledovat, ale ani se v něm neorientují, a což teprve by nastalo, kdyby odsud nemizelo to nerelevantní, to, co už nikoho nezajímá!

Jenže on ze sítě nemizí jenom nikoho nezajímající obsah. Často se odsud ztrácí i to, co by si lidé stále ještě rádi prohlíželi, kdyby měli tu možnost.

A tak si třeba někdo oblíbí nějaké na internetu zveřejněné video. Jednoho dne ho uvidí poprvé, pak se k němu vrátí někdy ještě v týž den a někdy i ve dnech následujících. A mohl by se na ně dívat třeba i celou věčnost. Jenže pak si někdo usmyslí, že už tam to video není žádoucí, a prostě ho odstraní. A ten sledující má rázem smůlu. I kdyby si pamatoval URL adresu takového videa zpaměti a měl to nejdokonalejší připojení k internetu, už třeba nikdy své oblíbené video neuvidí. Kde toto už není, tam ho pochopitelně nelze sledovat.

A jak zabránit tomu, že se budeme muset jednoho dne rozloučit s tím, na co se na internetu tak rádi díváme? Jak si zajistit, aby nám oblíbená videa nemizela a my jsme toho nemuseli jenom hořce litovat?

Řešení naštěstí existuje. Nese jméno downloader neboli stahovač, a kdo s tímto umí zacházet, má po starostech. Stačí si totiž sehnat ten pravý downloader a s jeho pomocí si populární video jednoduše stáhnout a uložit. A pak už se toto nikdy nikomu neztratí, pak už se na ně může dívat ten stahující kdykoliv.

A kde takový stahovač sehnat? Dá se po něm na internetu třeba i dlouho pátrat. Ale stejně tak ho lze najít spolu s ostatními na jediné stránce. A to právě na této.