IFunny video downloader

Fast and free all in one video downloader

13. 2. 2023

IFunny video downloader

IFunny je sociální síť, založená v roce 2011, která se zaměřuje na zábavu v různém stylovém pojetí. Větší část příspěvků registrovaných uživatelů tvoří fotografie, malby či ilustrace a různé texty, anebo animované GIFy a menší podíl obsahu sítě náleží videím. IFunny se zaměřuje zejména na vlastníky mobilních zařízení, ovšem je dostupná i pro vlastníky stolních počítačů a notebooků.

Jak napovídá samotný název platformy, specializace spadá do sféry volného času, a proto zde také můžete nalézt velmi široké rozpětí žánrů velmi rozdílných kvalit, nicméně i zde lze nacházet příspěvky, které vás něčím zaujmou, a vyplatí se je ukládat do offline režimu. Poslouží vám k tomu například IFunny video downloader a pro zvukové nahrávky IFunny audio downloader.

Měli byste se zároveň připravit na to, že je zde povolen tzv. „černý humor“, který může mnohé z vás motivovat k negativním reakcím. Síť sice zakazuje propagaci různých společensky nebezpečných hrozeb, např. terorismu, ale v rámci černého humoru tu ani toto téma nelze vyloučit.