Jak si uchovat videa?

Fast and free all in one video downloader

26. 5. 2023

Jak si uchovat videa?

Internet obsahuje kromě spousty zbytečného obsahu samozřejmě i to, co různí lidé potřebují nebo co se jim líbí. A mezi tím, co se těší na internetu značné oblibě, jsou i videa. Ta si uživatelé spouštějí často a rádi. A zatímco většinou stačí podívat se na některé video jednou, jsou i výtvory, které sledují lidé opakovaně. A někdy si je dokonce zamilují natolik, že by si je chtěli uchovat i na dlouhou dobu. A s tím může být problém. Když chce někdo vidět video znovu jenom v nejbližších dnech a má zajištěný přístup k internetu, stačí si třeba někam uložit odkaz stránky, na které se dá ono populární video najít. A je vesměs velice málo pravděpodobné, že už by ho dotyčný člověk nenašel. Ale když má být takové video k dispozici dlouhodobě, když se ho někdo z těch sledujících nechce zříci třeba i po celý zbytek svého života? Pak už by se nemělo jenom na internet spoléhat. Autor takového videa nebo provozovatel stránky, kde je toto uložené, se totiž může rozhodnout, že ho prostě smaže. A jakmile video zmizí z internetu, zmizí i z dosahu těch, kdo si ho oblíbili.

Jenže jak si zajistit dostupnost podobného videa kdykoliv, a to třeba i bez možnosti přístupu na internet?

Jedna možnost by tu byla. A to je jeho stažení z internetu pomocí downloaderu alias stahovače. Když chce někdo mít internetové video k dispozici i na svém zařízení, prostě si vybere správný downloader, do něj vloží odkaz daného videa a může si ho bez problémů stáhnout a uložit. A pak už o osudu takového videa rozhoduje jenom onen stahující člověk sám. Může si ho někam uložit a tam ho sledovat, co jenom hrdlo ráčí, a může ho samozřejmě i odstranit, pokud se mu to přece jenom jednoho dne omrzí.

Nikdo tedy nemusí přijít cizí vinou o videa, která se mu líbí. Může je mít k dispozici tak, jak mu to vyhovuje, bez ohledu na situaci na síti jménem internet.