Nabídněte ostatním své tipy a triky ke stažení z YouTube

Fast and free all in one video downloader

30. 1. 2023

Nabídněte ostatním své tipy a triky ke stažení z YouTube

YouTube je oblíbený kanál, kde máte k dispozici videa natočená v různých zemích světa a na roztodivná témata. Někteří lidé tu prezentují své dovednosti, sportovní zdatnost či vědomosti, jiní se rádi chlubí přírodními a historickými památkami, které navštívili, ale YouTube a další sociální sítě jsou vhodným zdrojem pro předávání vlastních životních zkušeností, s nimiž se běžně nesetkáte. Jakých témat se to může týkat a co byste i vy mohli poskytnout druhým lidem?

Úklidové práce – hospodyňky nemají snadný život, když musí neustále udržovat domácnost v čistotě. Je k tomu zapotřebí celá řada pomůcek a některé vzešly z postřehů, které přinášel sám život. Kdo z vás má k dispozici nějaké nápady, jak lépe umývat okna, jak efektivně uklízet po stěhování a po malířích, jak si usnadnit práci při údržbě podlahových krytin, jak odmrazovat chladničku s mrazákem, jak čistit kovové předměty, svítidla, sklo a porcelán, jak správně prát oděvy a zbavovat je skvrn, pak máte možnost své zkušenosti vkládat na YouTube, Facebook a další sociální sítě.

Hygiena a kosmetika – někteří lidé se například přesvědčili, že mnohem lepší, nežli běžné kosmetické a čisticí prostředky, je docela obyčejná jedlá soda, jablečný ocet a olivový olej. Jablečný ocet poslouží po umytí vlasů sodou jako kondicionér a s kvalitním olivovým olejem můžete nakládat jako s kosmetickými krémy a využít jej k opalování a k ošetření suché pokožky.

Kutilství – toto je velmi obsáhlý obor a kutilských nápadů je na sociálních sítích obrovské množství. Můžete se tu dozvědět něco o údržbě vašeho vozidla, o zahrádkářských dovednostech, rekonstrukci bytových jader (kuchyní a koupelen), pokládce dlažby, výstavbě oplocení, malování bytu atd. A můžete veřejnost třeba i pobavit nějakým vtipným komentářem z něčeho, co se vám zrovna nevyvedlo, a čím jste konkurovali postavičkám z loutkového seriálu Pat a Mat.