Nabídněte vašim přátelům tip na dovolenou, stahujte videa snímaná z dronů

Fast and free all in one video downloader

30. 1. 2023

Nabídněte vašim přátelům tip na dovolenou, stahujte videa snímaná z dronů

Představte si, že je před vámi dovolenkové období, a že vás čeká zdánlivě snadný, ale ve skutečnosti nejobtížnější úkol ze všech – zvolit místo pobytu. Někteří lidé rádi cestují na místa, která dobře znají, a neradi riskují nějaké problémy po příjezdu do oblasti zcela neznámé, kde se musí potýkat s neočekávanými problémy. Toto však můžete výrazně eliminovat, jestliže si prostudujete některá videa ze sociálních sítí (Facebooku či YouTube), a kde jsou prezentována videa nasnímaná z dronů.

Existence létajícího dronu nám přináší úplně nové možnosti ve srovnání s dobou, řekněme před třiceti lety, kdy se plánování dovolené opíralo pouze o offline zdroje. Tehdy byl Internet v plenkách a lidé spoléhali na informace z teletextu nebo z tištěných novin a časopisů, takže například pokud někdo z České Třebové chtěl vycestovat do Jižních Čech, a vůbec to tam neznal a nikdy tam nebyl, mohl pouze odhadovat, že zámek v Hluboké nad Vltavou bude asi pěkný, že tam bude rozsáhlý anglický park, a že nedaleko odtud se nachází krajské město České Budějovice.

Tehdy to byla svým způsobem sázka do loterie – co když se mi to tam nebude líbit? Nebudu se tam nudit? Je tam alespoň pěkná příroda? Ale dnes se karta obrací a díky záběrům z dronů můžete sami snadno posoudit, jak to v okolí Hluboké nad Vltavou a Českých Budějovic vypadá. Snadno odvodíte, jak široké je koryto Vltavy, že tu vede podél řeky stezka pro in-line bruslaře a cyklisty, že je tu mnoho vzrostlých stromů, které podél říčního toku vytváří nezapomenutelnou scenérii, a že zámecký park můžete obdivovat po celý rok. Zároveň budete vědět, jak krásný je zámek, a to ze všech úhlů pohledu, že je tu v jeho sousedství oranžérie a upravené průčelí s kvetoucími rostlinami.

Až tedy budete plánovat dovolenou a vybírat vhodného kandidáta na pobytovou lokalitu, využijte nejen sociálních sítí a nasnímaných videí, ale videa si také stáhněte k sobě na počítač nebo alespoň na tablet či do mobilu, abyste o ně nepřišli a měli je také k dispozici i v offline režimu, až je budete předkládat svým přátelům.