S videi na věčné časy

Fast and free all in one video downloader

30. 1. 2023

S videi na věčné časy

Netvrďte mi, že jste ještě nikdy nepotkali na internetu nějaké video a nepustili si ho. Byli byste totiž buď bílými vránami, nebo černými ovcemi, tedy něčím, co se jen tak nevidí.

Kdybyste mi tvrdili, že jste neviděli žádné internetové video v době, kdy jsem se ocitl já sám u internetu poprvé, snad bych vám to ještě byl ochoten uvěřit, protože si pamatuji, jak v oněch strašně vzdálených dobách internet fungoval a jak dlouho trvalo stahování i směšně malých videí s pomocí modemu přes telefonní linku, což mohlo kdekoho odrazovat, ale dnes už je technický pokrok někde docela jinde. A videa jsou až příliš zajímavá na to, abychom je ignorovali, když se tato stáhnou obvykle během neskutečně krátkého okamžiku.

Nějaká ta internetová videa jste tedy už jistě viděli. Možná dokonce nejednou, možná jste se k některým vraceli. A to třeba tak, že jste si uložili na ně vedoucí odkaz, abyste věděli, kde je hledat, a pak jste po přihlášení se na internet na takový odkaz prostě kliknuli.

Ale jak dlouho jste si pak mohli takové video užívat? Samozřejmě jen tak dlouho, dokud jste byli připojeni na internet a dokud ono video někdo nesmazal. Pak už jste se s ním totiž velice pravděpodobně nikdy nikde neshledali.

A je vám této skutečnosti líto? Může být. A můžete si za to vlastně do značné míry sami. Protože kdybyste si včas našli portál nabízející různé downloadery, mohli jste si svá oblíbená videa z internetu stáhnout a uložit si je tam, kde jste je chtěli mít.

Kdo tuto možnost využívá, má své jisté. Kdykoliv zhlédne video, které by chtěl někdy v budoucnu vidět znovu, může jednoduše využít downloader a toto video si stáhnout a uložit. A pak ho má k dispozici už napořád, a to i bez připojení se na internet.

A to je zajímavá možnost, nemyslíte? Daleko lepší než hledat nějaké populární video na síti a doufat, že ho snad doposud neodstranili.