Stáhnete si oblíbená videa k sobě na disk

Fast and free all in one video downloader

30. 1. 2023

Stáhnete si oblíbená videa k sobě na disk

Internet je úžasný vynález, určitě jeden u nejdůležitější v minulém století. Zprvu nebyl uživatelsky příliš přívětivý a moc věcí tam laici dělat nemohli, tedy pokud si vůbec mohli dovolit platit si připojení na něj. Doba ale pokročila a v současné době se může na internet přihlásit prakticky zadarmo každý. A to nejen v těch nejvyspělejších státech světa, ale v podstatě po celé planetě. Dokonce i jinak docela zaostalý africký kontinent je v podstatě celý on-line. Díky tomu je k dnešnímu dni obsahu na celosvětové síti opravdu přehršle. A není pouze psaný, případně ve formě obrázků, ale také je možné si pustit celou řadu parádních videí.

A tady může být zakopaný pes, jelikož videa často nejde stáhnout na disk nebo flashku. Mnoho serverů si svůj obsah chrání a nechtějí, aby se k nim dostal někdo jiný. Samozřejmě, že už existuje celá řada postupů, jak si stáhnout videa například z Youtube, ale v případě, že jste pouze občasný uživatel, nemusíte tyto postupy zcela pochopit či ovládnout. To by ale neměl být problém, jelikož je možné si uložit video třeba i skrze webové stránky stahujvidea.cz.

Pro laiky dokonalé prostředí

Profesionálové, kteří se každý den i večer noří do útrob virtuální sítě nemají problém stáhnout si cokoliv, často i nelegální obsah. Nasosat si tedy do počítače nějaké filmy z Youtube pro ně není žádný velký problém. A pro vás už být také nemusí, když navštívíte výše zmíněné stránky. Jsou velice přehledné, a i naprostý laik by se na nich měl celkem rychle zorientovat. Portál používá speciální nástroje jako jsou Media Video Downloader nebo Online Music Downloader. Z toho vyplívá, že stahovat lze tímto způsobem i zvukovou stopu.

Proč stahovat?

Otázkou tak zůstává, proč vůbec tato videa stahovat, když jsou uloženy na serveru, kde si je můžete kdykoliv přehrát? Odpověď je jednoduchá – nemusí tam být na věky a vy třeba můžete přijít o obsah, který vás zajímal, ale ještě jste si ho nestačili kompletně přehrát.