Stahování není problém

Fast and free all in one video downloader

26. 5. 2023

Stahování není problém

Videa nesporně patří k internetu. Jsou zajímavou součástí jeho obsahu, jsou vyhledávána mnoha lidmi, a proto se objevují na spoustě nejrůznějších internetových adres. A kdo by tomu nevěřil, může se lehce přesvědčit. Jsou jich často plné sociální sítě, vyskytují se ale i na jakýchkoliv jiných internetových stránkách, a je jedno, zda zábavných nebo ryze seriózních, banálních nebo vědeckých, takových nebo onakých. Videa lze natáčet na skutečně nejrůznější témata a k nejrůznějším účelům, a proto je nezavrhují ani jejich autoři, ani ti, jimž jsou tato určena.

Všichni už dávno víme i to, jak se taková videa na internetu prohlížejí. Najdeme prostě příslušný odkaz, klikneme na něj a můžeme se dívat. A to klidně i opakovaně, pokud se nám takové video líbí a pokud tam toto stále ještě je. Protože nic netrvá věčně, a stejně jako se videa na internetu objevují, se odsud tato často dříve či později i ztrácejí.

Kdo chce zhlédnout video, prostě se připojí na internet a otevře si ho. A když se někdy z nějakého důvodu nemůže k síti jménem internet připojit nebo bylo jím hledané video už odstraněno? Pak má dotyčný uživatel dočasně nebo už i navždy smůlu. Pokud se nezajistí připojení a pokud se případně nenajde nové umístění odstraněného videa, už se s ním veřejnost neshledá.

Ale to by mohlo často přijít kdekomu líto. Když si někdo něco oblíbí, jenom nerad se s tím loučí. Jenže jak si takové cizí video z internetu uchovat?

Je to vlastně poměrně prosté. Stačí najít vhodný stahovač neboli downloader, zadat do něj adresu žádoucího videa a člověk si toto může stáhnout. A pak si ho prohlížet kdykoliv a kdekoliv, i bez přístupu na internet, i poté, co už toto video ze sítě zmizelo.

Možná by vám tato funkce mohla připadat banální. Ale všeho do času. Počkejte, až se i vám stane, že už bude vámi oblíbené video nedosažitelné, a uvidíte, jak vám to přijde líto. Naprosto zbytečně.