O tom, že nás v našem světě obklopuje i svět virtuální, tedy internet, víme všichni. Ale ne všichni si s ním víme rady a není dozajista nikoho, kdo by uměl využívat všechny přednosti, jež nám tento nabízí. Protože těch je tolik, že to není v lidských silách obsáhnout.

A jakkoliv je to pro leckoho z uživatelů zdánlivě jen těžko pochopitelné, může mít leckdo problém třeba i se stahováním videí. Protože to je zdánlivě snadná záležitost. Jenže jak pro koho.

Zatímco si každý z nás dokáže stáhnout kalhoty a někdo dokáže v přeneseném smyslu stáhnout i někoho jiného z kůže, se stahováním videí je to jiná. Ta si sice umí otevřít kdekdo, ale stáhnout si je tak, aby byla pro zhlédnutí i offline, to už je jiná. To už je pro leckoho španělskou vesnicí. Případně pro Němce českou vesnicí, což je alternativa tohoto známého rčení používaná u našich západních sousedů.

A jak to jenom zaonačit, abychom tuto možnost měli? Abychom si mohli před okamžikem popsaným způsobem stahovat videa z takových zdrojů, jako jsou dejme tomu Youtube, Facebook, Instagram, Tiktok, Twitter, Twitch, Break Video, IMDB, Flickr, 9Gag…? Jak si stahovat dejme tomu audionahrávky ze zdrojů typu TED, Soundcloud, Bandcamp, Reddit a dalších?

Pokud nevíte, pak vězte, že vám prokáže dobrou službu třeba právě tento online video nebo music downloader. S pomocí tohoto portálu se lze nechat kdykoliv spolehlivě přesměrovat na patřičný nástroj. Stačí si najít žádané video, zkopírovat jeho odkaz do downloaderu a video je staženo během okamžiku.

Je to tedy ve své podstatě naprosto jednoduché. Nic na tom není, pokud člověk zvládne tuto metodu, jež není ani trochu složitá. A rázem si tak lze užívat – a to zdarma – materiálů z tří desítek tímto downloaderem podporovaných zdrojů.

A to je hodně rozsáhlá a výhodná nabídka, nemyslíte? A když je tu tato možnost a je to navíc zdarma, proč to nevyužít?

Stahujte videa

Stahujte videa z Youtube, Facebooku, Instagramu, Tiktoku a dalších webů

Podporované webové stránky

Youtube Facebook Instagram Tiktok Twitter Twitch Pinterest 9gag Bandcamp Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Flickr Imdb Imgur Izlesene Kwai Likee Liveleak Mashable Odnoklassniki Reddit Soundcloud Ted Tumblr Vimeo Vk

Stahujte audio

Stáhněte si audio z YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit