Usnadněte si stahování

Fast and free all in one video downloader

30. 1. 2023

Usnadněte si stahování

O tom, že nás v našem světě obklopuje i svět virtuální, tedy internet, víme všichni. Ale ne všichni si s ním víme rady a není dozajista nikoho, kdo by uměl využívat všechny přednosti, jež nám tento nabízí. Protože těch je tolik, že to není v lidských silách obsáhnout.

A jakkoliv je to pro leckoho z uživatelů zdánlivě jen těžko pochopitelné, může mít leckdo problém třeba i se stahováním videí. Protože to je zdánlivě snadná záležitost. Jenže jak pro koho.

Zatímco si každý z nás dokáže stáhnout kalhoty a někdo dokáže v přeneseném smyslu stáhnout i někoho jiného z kůže, se stahováním videí je to jiná. Ta si sice umí otevřít kdekdo, ale stáhnout si je tak, aby byla pro zhlédnutí i offline, to už je jiná. To už je pro leckoho španělskou vesnicí. Případně pro Němce českou vesnicí, což je alternativa tohoto známého rčení používaná u našich západních sousedů.

A jak to jenom zaonačit, abychom tuto možnost měli? Abychom si mohli před okamžikem popsaným způsobem stahovat videa z takových zdrojů, jako jsou dejme tomu Youtube, Facebook, Instagram, Tiktok, Twitter, Twitch, Break Video, IMDB, Flickr, 9Gag…? Jak si stahovat dejme tomu audionahrávky ze zdrojů typu TED, Soundcloud, Bandcamp, Reddit a dalších?

Pokud nevíte, pak vězte, že vám prokáže dobrou službu třeba právě tento online video nebo music downloader. S pomocí tohoto portálu se lze nechat kdykoliv spolehlivě přesměrovat na patřičný nástroj. Stačí si najít žádané video, zkopírovat jeho odkaz do downloaderu a video je staženo během okamžiku.

Je to tedy ve své podstatě naprosto jednoduché. Nic na tom není, pokud člověk zvládne tuto metodu, jež není ani trochu složitá. A rázem si tak lze užívat – a to zdarma – materiálů z tří desítek tímto downloaderem podporovaných zdrojů.

A to je hodně rozsáhlá a výhodná nabídka, nemyslíte? A když je tu tato možnost a je to navíc zdarma, proč to nevyužít?