Vytvořte si svůj vlastní playlist z hudby stažené z Internetu

Fast and free all in one video downloader

30. 1. 2023

Vytvořte si svůj vlastní playlist z hudby stažené z Internetu

Nechce se vám poslouchat neustálé reklamy v rozhlasu a rádi byste si vytvořili zábavný večer s hudebním podtextem podle svého? Plánujete oslavu narozenin či jiného významného životního výročí, pozvali jste vaše přátele a chcete jim nabídnout program s hudbou, která všechny oslovuje? Pak využijte kanál YouTube, kde je k dispozici mnoho videoklipů, anebo jiný zdroj, odkud lze stahovačem stáhnout hudební (zvukové) soubory ve formátu MP3.

Nejprve provedete pečlivý výběr oblíbeného hudebního žánru a příslušného období, např. pop music 80. let, country a folkové skladby z téže doby anebo diskotékové hity 90. let, a poznamenáte si, jaké skladby budete stahovat. Poté využijete stahovače videa či hudby a uložíte všechny soubory do svého počítače. Každý z nich musí být popsaný a označený, případně zařazený do playlistu pod pořadovým číslem. Z playlistu pak budete stažené nahrávky pouštět do reproduktorů a vaše zábava tak získá potřebnou úroveň.

Výhodou stažené hudby a videoklipů je, že svou produkci můžete opakovat doma, pokud budete mít náladu, může se vám to hodit při práci jako kulisa, můžete hudbu poslouchat při vaření, při úklidu a třeba i při milování. Hudbu si můžete vzít s sebou na dovolenou a poslouchat ji i tam. Vlastní výběry hudební produkce mají výhodu v tom, že si vybíráte jen to, co vás osloví, a že nebudete nuceni vyslechnout si skladbu, co vás ruší a vyvádí z míry, stejně tak reklamy, z nichž mnohé dovedou být pořádně vtíravé, nejapné a nevkusné. Proč tedy poslouchat, že vám někdo neustále vnucuje pití tvrdého alkoholu, když dobře víte, jak je alkohol škodlivý a jak na něm velmi snadno vznikne nebezpečná závislost?

A chcete-li uspořádat pro své přátele retro párty ve stylu klasické diskotéky, není problém pak promítat projektorem stažené videoklipy na zeď a přenést se do doby vašeho dětství a mládí, kdy se tato hudba na diskotékách přehrávala stále dokola.